Beton Kesme

Betonun onarılması çıkarılması ve yapısal değişikliklerin  gerçekleşmesi  için hidrolik beton kesimi  ve derz kesimi uygulamalarıdır.

Beton Delme

Her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanılır.Mermer,mozaik gibi düzgün yüzeylerde yapıya zarar vermeden delme işlemi yapılır. 

Beton Tadilat ve Onarım

Beton bir yapıda sonradan doğabilecek kırılma, çatlama, dökülme ve değişme durumunda, uygun olan yapı harçları ile tadilat ve onarımıdır.

Hidrolik Kesim

Tasarım  yapım  beton bir yapının ve yüzeyin temel esasıdır. Önemli bir unsurda betonun onarılması , çıkarılması ve yapısal değişikliklerin  gerçekleşmesidir.

Bina Güçlendirme

Mevcut binaların depreme dayanıklılık tetkiklerinin yapılması ve ihtiyacı olanların kriterlere uygun olarak güçlendirilmesi gerçeğini kaçınılmaz kılmıştır.

Filiz Ekme

Betonarme yapılarda eski beton ile yeni betonun kaynaştırılması eski ve yeni betona ankrajlanmış filiz donatıları ile yapılabilir.

Derz Kesim

Derz kesme çevresindeki yapıya zarar vermeden,takviyeli betonu kesebilir,bina sakinlerine rahatsızlık vermeden önemli yapısal değişiklikler yapma olanağı sağlar.

Kontrollü Bina Yıkımı

Depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Beton Delme

Muhtelif çaplarda, darbesiz, her  yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte mermer,mozaik gibi düzgün yüzeylerde yapıya zarar vermeden delme işlemi yapılır.